farma nemcova

Farma Němcova

Rodinná farma Němcova vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co naše zem dává.

Důraz na kvalitu a nejmodernější technologie se zde setkávají se staletým umem a dovedností selského stavu.

Farma rodiny Němcovy byla založena v roce 1990. Začala hospodařit na dvaceti hektarech půdy a s dvanácti kusy skotu. Již následující rok se na farmě přistavěl nový kravín. Dnes Farma rodiny Němcovy hospodaří na sto hektarech zemědělské půdy a její stáje pojmou stotřicet kusů těch nejlepších dojnic.

Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky – Českomoravské vrchovině. Její rozmanitost, podhorský charakter, řídké osídlení a panenská příroda dávají ty nejlepší podmínky pro chov skotu.

Od roku 2005 farma zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně, převážně na bílý jogurt a sýry. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.

V současné době máme 154 ha a 150 ks hovězího dobytka (70 dojnic, 1 býka, 6 volů a 73 jalovic). Na pozemcích pěstujeme krmivovou základnu pro naše zvířata – jetel, kukuřici, pšenici, ječmen a seno. Naše výrobky děláme dle našeho nejlepšího svědomí a vědomí, aby je bez obav a s chutí jedly i naše děti. Dnes se dá dělat hodně stupňů kvality. Pro někoho je kvalita již při obsahu 30% vody v uzeninách, my však vodou takto masné výrobky neupravujeme.

Kontakt

Provozovna

FARMA RODINY NĚMCOVY

Netín 78, 594 44   Radostín nad Oslavou

tel.:  603 838 627

Farma Němcova Farma Němcova DSC_0123

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *