fabio

Fabio PRODUKT

Výrobce rostlinných olejů Rodina Jenčková více jak 150 let hospodaří v Holíně – v srdci Českého ráje. Po roce 1948 bylo hospodářství a pole znárodněno. Až v roce 1989 se podařilo zemědělskou činnost obnovit čtvrtou generací a později rozvinout o další zpracování olejnin.

Prodej:

  • rostlinné oleje
  • olejniny (řepka, slunečnice, mák, sojové boby)

Původní lisovna byla s velmi malou kapacitou. Od založení firmy v roce 1993 nebyl rok, kdyby se neinvestovalo stavebně nebo technologicky do rozvoje firmy. V současnosti firma disponuje : vlastními skladovacími kapacitami na šest tisíc tun zemědělských komodit, čtvrtou generací lisovny za studena, skladem na surové oleje, šetrnou fyzikální rafinací, plně automatickými plnícími linkami, sklady hotových výrobků, vlastní logistikou, má dva výrobní závody a dva distribuční sklady.

fabio-olejeDůraz je kladen na kvalitu a šetrné zpracování, tím se odlišuje od ostatních olejů. Oleje jsou za studena lisované a pouze fyzikálně bez chemických přísad rafinované. Zachovávají si tím přírodní antioxidanty a vitamíny, vůni po výchozí surovině. Široký sortiment je doplněn ještě o dovozové oleje – tropické, olivové. Celá firma je založena i na malosériových produktech, výrobcích dle požadavků zákazníka, nebo specialitách jednotlivých odrůd olejnin.

Mezi naše značky patří: Manka – řepkový olej, Máslová Manka – řepkový olej s máslovým aroma, Slunka – slunečnicový olej, Rostlinka – směs rostlinných olejů, Frito Manka – fritovací olej, Paloma frit – fritovací palmový olej, Palmolein – fritovací palmový olej, Laureta – kokosový olej, Olivie – olivový extra virgin olej, Manka – ochucený olej.

Kontakt

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Holín 92, 50601 Jičín

www.fabioprodukt.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *